شنبه ۱۴۰۰/۰۲/۱۸

بهرامی:

108 مورد مراجعه مردمی در ناحیه آزادگان به ثبت رسید

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: 108 مورد مراجعه مردمی در ناحیه شهری آزادگان این منطقه در فروردین ماه امسال به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری قزوین؛ بهرامی اظهار کرد: تکریم ارباب رجوع همواره یکی از رسالت ها و برنامه های جدی منطقه دو شهرداری قزوین بوده و برای تحقق آن اقدامات زیادی را انجام داده است.

وی افزود: برای تحقق یافتن این مهم منطقه دو شهرداری قزوین روش های مختلفی را برای بیان دغدغه ها، انتقاد و مشکلات شهروندان به این منطقه تدارک دیده که خوشبختانه با استقبال خوب شهروندان هم رو به رو بوده است.

این مسوول گفت: در همین راستا در فروردین ماه امسال در ناحیه شهری آزادگان این منطقه 108 مورد مراجعه مردمی به روش های حضوری، مکاتبه ای، تلفنی و سامانه 137 به ثبت رسیده است.

بهرامی اضافه کرد: همچنان تاکید منطقه دو شهرداری قزوین برای ارتباط گیری با شهروندان با توجه به شیوع ویروس کرونا روش غیر حضوری است که خوشبختانه مورد توجه شهروندان قرار گرفته است.

سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین اظهار کرد: در فروردین ماه امسال 28 مورد مراجعه حضوری، 10 مورد مکاتبه ای، 34 مورد به صورت تلفنی و 36 مورد هم از طریق سامانه 137 شهروندان ناحیه شهری آزادگان مطالبات خود را مطرح کرده اند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط