شنبه ۱۳۹۸/۰۸/۱۱

داودی:

دعوت رییس پارلمان محلی قزوین برای حضور پرشورمردم در راهپیمایی یوم اله١٣آبان

رییس پارلمان محلی قزوین از شهروندان قزوینی دعوت کرد تا بار دیگر با شرکت در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی وحدت و همبستگی خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ حکمت اله داودی رییس پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورای شهر، ضمن گرامیداشت روز ١٣ آبان اظهار داشت: در حالي که انقلاب اسلامي مردم ايران به رهبري امام خميني (ره) به روزهاي سرنوشت سازي نزديک مي‌شد، اقشار مختلف مردم از زن و مرد و پير و جوان، سعي در ايفای نقش تاريخي خود و عمل به تکليف الهي داشتند.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین افزود: یوم اله ۱۳ آبان، یادآور حماسه ها، ایثارگری ها و فداکاری های دانش آموزان عزیز کشورمان است.

داودی در این جلسه که به بررسی لوایح شهرداری قزوین اختصاص داشت، درخصوص لایحه شهرداری پیرامون تعرفه صدور سند بار در شهر قزوین گفت؛ هدف از اجرای این طرح، جمع آوری اطلاعات مربوط به وانت بارها و ارایه خدمات یارانه ای مانند لاستیک، سوخت و بیمه است.

وی پیشنهاد کرد: در اجرای این طرح برای سال اول به صورت رایگان اطلاعات جمع آوری و در سیستم سراسری ثبت شود تا در آینده با مشکل مواجه نشویم.

رییس پارلمان محلی قزوین تاکید کرد: باید برای بررسی دقیق تر این لایحه و پاسخ به پرسشهای اعضای شورای اسلامی شهر، موضوع در کمیسیون مربوطه به صورت ویزه پیگیری شود.

وی همچنین در این جلسه، در بررسی لوایح شهرداری پیرامون طرح توافقات شهرداری با مالکان زمین در محدوده حریم کانال آب، خواستار نشست مشترک با حضور نمایندگان دستکاههای مربوطه و سازمان آب منطقه ای و بررسی حقوقی این پرونده ها شد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط